Sep 2020 27 | امروز یکشنبه 6 مهر 1399

روش پرداخت

روش های پرداخت :

 شما پس از عضویت در سایت و  ورود به محیط کاربری می توانید از امکانات پرداخت اینترنتی و یا هر یک  از روش های ذیل برای پرداخت هزینه درج آگهی و تبلیغات و ارسال بنر و شارژ حساب سیستم تبلیغات کلیکی اقدام نمایید.

 

پرداخت آنلاین :

در این روش با استفاده از انواع كارتهای بانكی و اعتباری عضو شبكه بانكی شتاب كشور كه دارای كد cvv2 و رمز دوم اینترنتی می توانید به صورت پرداخت اینترنتی مبلغ سفارش خود را واریز نمایید. در این مرحله شما بطور خودكار به دروازه امن پرداخت سایت بانك منتقل شده و پس از تكمیل موارد مورد نیاز بانك، مبلغ سفارش با تایید شما از حسابتان کسر شده و مجددا بصورت خودكار به سایت تبلیغات دات نت ٬ راهنمایی می شوید.

تذكر: در این روش شما باید شماره 16 رقمی كارت (بر روی كارت حك شده) - رمز دوم یا همان رمز اینترنتی كارت (اگر تا كنون اقدام به دریافت این رمز نكرده‌اید ، میتوانید از طریق خودپردازهای بانك مرتبط با كارت خود اقدام به تعیین رمز دوم اینترنتی كارت خود نمایید) - كد سه رقمی یا چهار رقمی cvv2  که در پشت كارت حك شده - و تاریخ انقضای كارت (در قسمت پایین كارت درج شده ) را در اختیار داشته باشد.

توجه: رمز اینترنتی كارت با رمز اصلی كارت متفاوت است.(رمز اینترنتی باید حداقل 5 کاراکتر باشد)

واریز مستقیم :

شما میتوانید با واریز وجه به حساب از طریق شعب بانکها نسبت به شارژ حساب الكترونیكی خود اقدام نمایید . شماره سریال فیش نقدی که در رسید پرداخت شما موجود است، به همراه تاریخ پرداخت و مبلغ و نام بانک را در بخش پنل مدیریت كاربری خود در سایت و در قسمت ثبت مشخصات فیش بانكی وارد کنید. این شماره معمولا به رنگ قرمز و با عنوان شماره یا سریال چاپ شده است.

واریز از طریق دستگاه خود پرداز :

شما میتوانید با انتقال كارت به كارت ، با هر یک از کارت های عضو شبکه شتاب نسبت به شارژ حساب الكترونیكی خود در سایت اقدام نمایید .با در اختیار داشتن یکی از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب ، بدون مراجعه به بانک و حتی در ساعات و روزهای تعطیل قادر به پرداخت وجه خواهید بود. با مراجعه به نزدیکترین دستگاه خودپرداز بانک مرتبط با کارت خود، وجه را پرداخت و شماره ارجاع را که در رسید چاپی دریافت می کنید را در بخش پنل مدیریت كاربری خود و در قسمت ثبت مشخصات فیش بانكی وارد نمایید.

 

انتقال وجه بین بانکی (ساتنا ، پایا) :

در سیستم بانکداری الکترونیکی ، با داشتن دستگاه رمزیاب (token) و همچنین شماره حساب 26 رقمی شبا اقدام به انتقال وجه بین بانکی یا مشتری به مشتری بدون کارمزد از طریق سامانه های پایا و ساتنا نمایید.

بر اين اساس از اين پس انتقال وجوه بين بانكي مشتريان در شبكه بانكي با مبلغ كمتر از 150 ميليون ريال از طريق سامانه پايا (بدون كارمزد) و انتقال وجوه با مبالغ معادل و يا بيشتر از مبلغ مذكور از طريق سامانه ساتنا (بدون كارمزد) صورت خواهد گرفت.ورود به سایت


  • عضویت در خبرنامه:

فرمت ایمیل نامعتبر است.