Oct 2020 22 | امروز پنجشنبه 1 آبان 1399

راهنمای سایت
راهنمای تبلیغات دات نت

تبلیغات دات نت امکان دسترسی آسان کاربران گرامی را به تبلیغ یا آگهی که به هدفشان نزدیکتر است و نیاز کاربر را بر آورده می سازد فراهم می نماید. همچنین کاربرانی که اطلاعات کاملی از نیاز خود دارند و فقط به دنبال تبلیغ یا آگهی خاص خود میگردند، می توانند با ورود به قسمت جست و جوی پیشرفته راهنمای سایت و وارد کردن اطلاعات جزئی دامنه جست و جو را محدود تر کنند و به سرعت به نتیجه مطلوب برسند

عضویت در تبلیغات دات نت :

 

برای عضویت در پورتال نیازمندیهای تبلیغات دات نت از فرم عضویت در سایت که در منوی سمت چپ صفحه اصلی قرار گرفته است می توانید استفاده نمایید. شناسه یا نام کاربری شما همان ایمیل شماست. استفاده از ایمیل برای نام کاربری احتمال فراموش شدن را کاهش می دهد . لازم به ذکر است کلمه عبور شما نباید از هشت کاراکتر کمتر باشد.جهت بالا بردن ضریب امنیت کلمه عبورخود ، سعی نمایید از کاراکترهایی مانند (\ - # = $) استفاده نمایید. توجه نمایید اشخاص حقیقی فرم ثبت نام کاربران حقیقی و اشخاص حقوقی مانند  شرکت های تجاری یا مؤسسات دولتی یا سازمانها فرم ثبت نام کاربران حقوقی را پر نمایند.

 

 

درج آگهی در سایت :

برای درج اگهی در تبلیغات دات نت ابتدا باید در سایت عضو شوید . پس از عضویت در سایت و ورود به پروفایل ، درسمت راست پروفایل شما منوی شخصی قراردارد.از طریق گزینه  ( درج آگهی در سایت ) نسبت به ارسال آگهی اقدام نمایید.

 

فراموش کردن کلمه عبور:

 

در منوی ورود به سایت صفحه اصلی بر روی لینک  (فراموشی رمز عبور) کلیک نمایید و با وارد کردن ایمیل و کد امنیتی ظاهر شده  رمز عبور جدیدی برای شما ساخته شده و به نشانی پست الکترونیکی شما ارسال می گردد . شما پس از ورود مجدد به سایت می توانید رمز عبور خود را به دلخواه تغییر دهید.

 

 

انواع آگهی در سایت :

 

آگهی های عادی (رایگان)

آگهی های ویژه و طلایی

آگهی های خرید و فروش

ارسال بنر

تبلیغات کلیکی

مزایای آگهی ویژه نسبت به آگهی عادی :

نمایش آگهی در صفحه اول سایت ، صفحات داخلی ، گروه اصلی و زیر گروه مربوطه = نمایش بیشتر

تبلیغات موجود در صفحات اول پس از ۲۴ ساعت در موتور جستجوی گوگل قابل مشاهده است.

نمایش در ابتدای نتایج جستجوی بازدید کننده گان در سایت

با ارسال یک آگهی ویژه سایر آگهی های عادی و رایگان شما در صفحه سایر آگهی های این آگهی دهنده قابل روئیت می باشد.

اعتماد بیشتر بازدید کنندگان نسبت به آگهی ویژه چرا که شما با اطمینان به محصول و خدمات خود اقدام به پرداخت هزینه تبلیغات و عرضه گسترده تر آن نموده اید.

 

مزایای تبلیغ در تبلیغات دات نت :

نمایش آگهی در تبلیغات دات نت براساس ( قیمت هر روز نمایش) تنظیم شده است. می توانید براساس تعداد روز دلخواه ، تاریخ نمایش آگهی خود را مشخص نموده و بابت هر روزنمایش آگهی ، هزینه آنرا پرداخت نمایید همچنین نمایش بنر در سایت برساس تعداد نمایش برنامه نویسی شده است و محدودیت زمانی ندارد (شما به ازای هربار نمایش پول پرداخت می کنید نه براساس تعداد روز)


ورود به سایت


  • عضویت در خبرنامه:

فرمت ایمیل نامعتبر است.